More

Lancashire Ladies

Match Results < 2022 >

Sun 7th Aug 2022 West Lancashire TBC Pleasington Scratch Group 2 2022
Sun 31st Jul 2022 Bolton Old Links TBC Accrington & District Scratch Group 1 2022
Sun 31st Jul 2022 Ormskirk TBC Hesketh Scratch Group 1 2022
Sun 31st Jul 2022 Fairhaven TBC Childwall Scratch Group 3 2022
Sun 31st Jul 2022 Nelson TBC Formby Ladies Scratch Group 3 2022
Sat 30th Jul 2022 Lancaster TBC Chorley Scratch Group 4 2022
Sun 24th Jul 2022 Accrington & District 2 - 3 St Annes Old Links Scratch Group 1 2022
Sun 24th Jul 2022 Clitheroe ½ - 4½ West Lancashire Scratch Group 2 2022
Sun 24th Jul 2022 Manchester 2 - 3 Pleasington Scratch Group 2 2022
Sun 24th Jul 2022 Formby Ladies 3 - 2 Fairhaven Scratch Group 3 2022
Sun 24th Jul 2022 Rochdale 3 - 2 Childwall Scratch Group 3 2022
Sun 24th Jul 2022 Bolton TBC Royal Birkdale Scratch Group 4 2022
Sun 24th Jul 2022 Chorley 1 - 4 Lancaster Scratch Group 4 2022
Wed 20th Jul 2022 Pleasington 3 - 2 West Lancashire Scratch Group 2 2022
Wed 13th Jul 2022 Blackburn 3½ - 1½ Accrington & District East Bronze Group 4 2022
Wed 13th Jul 2022 Stonyhurst Park 2½ - 2½ Walmersley East Handicap Group 1 2022
Wed 13th Jul 2022 Pleasington 3 - 2 Dunscar East Handicap Group 4 2022
Wed 13th Jul 2022 West Lancashire 2 - 3 Hillside Links SW Handicap Group 1 2022
Wed 13th Jul 2022 Preston 3 - 2 Ashton & Lea NW Bronze Group 3 2022
Wed 13th Jul 2022 Royal Lytham & St Annes 3 - 2 Knott End NW Handicap Group 2 2022
Wed 13th Jul 2022 Ashton & Lea 3 - 2 Penwortham Castle NW Handicap Group 4 2022
Tue 12th Jul 2022 Harwood 1½ - 3½ Stonyhurst Park East Bronze Group 2 2022
Mon 11th Jul 2022 Wilpshire 2½ - 2½ Lowes Park East Bronze Group 2 2022
Mon 11th Jul 2022 Accrington & District 4 - 1 Walmersley East Bronze Group 4 2022
Mon 11th Jul 2022 Accrington & District 3½ - 1½ Clitheroe East Handicap Group 4 2022
Mon 11th Jul 2022 Childwall 2½ - 2½ Ashton in Makerfield SW Bronze Group 1 2022
Mon 11th Jul 2022 Southport Old Links 2½ - 2½ Houghwood SW Bronze Group 2 2022
Mon 11th Jul 2022 West Lancashire Brooklyn 3 - 2 Grange Park SW Bronze Group 3 2022
Mon 11th Jul 2022 Southport & Ainsdale Ryder 2 - 3 Royal Birkdale SW Handicap Group 2 2022
Mon 11th Jul 2022 Childwall Swifts 4 - 1 Formby Ladies Pines SW Handicap Group 6 2022
Mon 11th Jul 2022 Grange over Sands 2 - 3 Morecambe NW Handicap Group 1 2022
Mon 11th Jul 2022 Ellesmere Fairways 4½ - ½ Bolton SE Handicap Group 4 2022
Mon 11th Jul 2022 Rochdale 4 - 1 Whitefield SE Handicap Group 4 2022
Sun 10th Jul 2022 Ashton in Makerfield Gerrard 3 - 2 Westhoughton SW Handicap Group 1 2022
Sun 10th Jul 2022 Hillside 3½ - 1½ Manchester Scratch Group 2 2022
Sun 10th Jul 2022 Bolton 2 - 3 Lancaster Scratch Group 4 2022
Fri 8th Jul 2022 Towneley 3 - 2 Stand East Handicap Group 2 2022
Fri 8th Jul 2022 Hesketh 5 - 0 West Lancashire Shanty SW Bronze Group 2 2022
Fri 8th Jul 2022 Ormskirk 3 - 2 Huyton & Prescot SW Bronze Group 3 2022
Fri 8th Jul 2022 Westhoughton 3½ - 1½ Hindley Hall SW Handicap Group 1 2022
Fri 8th Jul 2022 Haydock Park 3 - 2 Southport & Ainsdale Ryder SW Handicap Group 2 2022
Fri 8th Jul 2022 Ashton in Makerfield 2 4 - 1 Hesketh SW Handicap Group 4 2022
Fri 8th Jul 2022 Ormskirk Derby 3 - 2 Gathurst SW Handicap Group 4 2022
Fri 8th Jul 2022 Leyland 3 - 2 Knott End NW Bronze Group 3 2022
Fri 8th Jul 2022 Grange over Sands 1 - 4 Shaw Hill NW Handicap Group 1 2022
Fri 8th Jul 2022 Crompton & Royton 3 - 2 Ellesmere Spires SE Handicap Group 1 2022
Fri 8th Jul 2022 Ellesmere Rushes 4 - 1 Worsley SE Bronze Group 3 2022
Thu 7th Jul 2022 Houghwood 2 - 3 Wigan SW Bronze Group 2 2022
Thu 7th Jul 2022 Hurlston Hall 3 - 2 Wigan SW Handicap Group 3 2022
Thu 7th Jul 2022 Widnes 2½ - 2½ Houghwood SW Handicap Group 5 2022
Thu 7th Jul 2022 Bolton Old Links 3 - 2 Oldham SE Handicap Group 3 2022
Wed 6th Jul 2022 Darwen 3½ - 1½ Burnley East Handicap Group 2 2022
Wed 6th Jul 2022 Allerton Manor 2 - 3 Grange Park SW Handicap Group 3 2022
Wed 6th Jul 2022 Penwortham Castle 3½ - 1½ Ashton & Lea NW Handicap Group 4 2022
Mon 4th Jul 2022 Harwood 4 - 1 Whalley East Bronze Group 2 2022
Mon 4th Jul 2022 Rossendale 5 - 0 Pleasington East Bronze Group 3 2022
Mon 4th Jul 2022 Turton 2 - 3 Walmersley East Handicap Group 1 2022
Mon 4th Jul 2022 Grange Park 4 - 1 West Lancashire Brooklyn SW Bronze Group 3 2022
Mon 4th Jul 2022 Hindley Hall 5 - 0 Hillside Links SW Handicap Group 1 2022
Mon 4th Jul 2022 Woolton Squirrels 3 - 2 Hillside Hawks SW Handicap Group 5 2022
Mon 4th Jul 2022 Shaw Hill 4 - 1 Morecambe NW Handicap Group 1 2022
Mon 4th Jul 2022 Lytham Green Drive 3½ - 1½ Blackpool North Shore NW Handicap Group 3 2022
Mon 4th Jul 2022 St Annes Old Links 4 - 1 Lancaster Hares NW Handicap Group 3 2022
Mon 4th Jul 2022 Saddleworth 3 - 2 Crompton & Royton SE Handicap Group 1 2022
Mon 4th Jul 2022 Ellesmere Fairways 4 - 1 Rochdale SE Handicap Group 4 2022
Mon 4th Jul 2022 Whitefield 4 - 1 North Manchester SE Handicap Group 4 2022
Mon 4th Jul 2022 Oldham 5 - 0 Manchester SE Bronze Group 2 2022
Mon 4th Jul 2022 Rochdale Spinners 3 - 2 Ellesmere Rushes SE Bronze Group 3 2022
Sun 3rd Jul 2022 Marriott Worsley Park 4 - 1 Davyhulme Park SE Handicap Group 2 2022
Sun 3rd Jul 2022 St Annes Old Links 4 - 1 Hesketh Scratch Group 1 2022
Sun 3rd Jul 2022 Hillside 2 - 3 Pleasington Scratch Group 2 2022
Sun 3rd Jul 2022 West Lancashire 3 - 2 Clitheroe Scratch Group 2 2022
Sun 3rd Jul 2022 Rochdale 3 - 2 Fairhaven Scratch Group 3 2022
Fri 1st Jul 2022 Turton 4½ - ½ Harwood East Handicap Group 1 2022
Fri 1st Jul 2022 Towneley 3 - 2 Darwen East Handicap Group 2 2022
Fri 1st Jul 2022 Breightmet 3 - 2 Accrington & District East Handicap Group 4 2022
Fri 1st Jul 2022 Hesketh 4 - 1 Wigan SW Bronze Group 2 2022
Fri 1st Jul 2022 Gathurst 2 - 3 Huyton & Prescot SW Bronze Group 3 2022
Fri 1st Jul 2022 Woolton 4 - 1 Southport & Ainsdale SW Bronze Group 5 2022
Fri 1st Jul 2022 Hillside Links 3½ - 1½ West Lancashire SW Handicap Group 1 2022
Fri 1st Jul 2022 Royal Birkdale 4 - 1 Leigh SW Handicap Group 2 2022
Fri 1st Jul 2022 Formby Ladies Heather 5 - 0 Woolton Foxes SW Handicap Group 6 2022
Fri 1st Jul 2022 Lancaster 1 - 4 Shaw Hill NW Bronze Group 1 2022
Fri 1st Jul 2022 Preston 1½ - 3½ Shaw Hill NW Handicap Group 1 2022
Fri 1st Jul 2022 St Annes Old Links 1½ - 3½ Lytham Green Drive NW Handicap Group 3 2022
Fri 1st Jul 2022 Leyland 3 - 2 Penwortham Priory NW Handicap Group 4 2022
Fri 1st Jul 2022 Pleasington 3½ - 1½ Manchester Scratch Group 2 2022
Thu 30th Jun 2022 Greenmount Grant 2½ - 2½ Darwen East Bronze Group 3 2022
Thu 30th Jun 2022 Accrington & District 1 - 4 Dunscar East Handicap Group 4 2022
Thu 30th Jun 2022 Westhoughton 4 - 1 Royal Birkdale SW Bronze Group 4 2022
Thu 30th Jun 2022 Grange Park 2½ - 2½ Wigan SW Handicap Group 3 2022
Thu 30th Jun 2022 Huyton & Prescot 3 - 2 Hurlston Hall SW Handicap Group 3 2022
Thu 30th Jun 2022 Hesketh 1 - 4 Ormskirk Derby SW Handicap Group 4 2022
Thu 30th Jun 2022 Woolton Squirrels 3 - 2 Houghwood SW Handicap Group 5 2022
Thu 30th Jun 2022 Worsley 3 - 2 Marriott Worsley Park SE Handicap Group 2 2022
Thu 30th Jun 2022 Manchester 3 - 2 Brookdale SE Handicap Group 3 2022
Wed 29th Jun 2022 Northumberland 1½ - 3½ Cumbria County Match Week 2022
Wed 29th Jun 2022 Durham 0 - 5 Cheshire County Match Week 2022
Wed 29th Jun 2022 Yorkshire 3 - 2 Lancashire County Match Week 2022
Wed 29th Jun 2022 Preston 3½ - 1½ Fairhaven Pheasants NW Handicap Group 1 2022
Wed 29th Jun 2022 Blackpool North Shore 1 - 4 Lancaster Herons NW Handicap Group 3 2022
Wed 29th Jun 2022 Penwortham Castle 4 - 1 Leyland NW Handicap Group 4 2022
Wed 29th Jun 2022 Saddleworth 4 - 1 Ellesmere Spires SE Handicap Group 1 2022
Wed 29th Jun 2022 Pleasington 5 - 0 Hillside Scratch Group 2 2022
Tue 28th Jun 2022 Cheshire 2½ - 2½ Yorkshire County Match Week 2022
Tue 28th Jun 2022 Cumbria 0 - 5 Durham County Match Week 2022
Tue 28th Jun 2022 Lancashire 2½ - 2½ Northumberland County Match Week 2022
Tue 28th Jun 2022 Lancashire 3 - 2 Cumbria County Match Week 2022
Tue 28th Jun 2022 Northumberland 0 - 5 Cheshire County Match Week 2022
Tue 28th Jun 2022 Durham 0 - 5 Yorkshire County Match Week 2022
Tue 28th Jun 2022 Stonyhurst Park 4 - 1 Turton East Handicap Group 1 2022
Tue 28th Jun 2022 Houghwood 5 - 0 Southport Old Links SW Bronze Group 2 2022
Mon 27th Jun 2022 Cheshire 1½ - 3½ Lancashire County Match Week 2022
Mon 27th Jun 2022 Yorkshire 4 - 1 Cumbria County Match Week 2022
Mon 27th Jun 2022 Northumberland 3 - 2 Durham County Match Week 2022
Mon 27th Jun 2022 Cumbria 2 - 3 Cheshire County Match Week 2022
Mon 27th Jun 2022 Durham 1 - 4 Lancashire County Match Week 2022
Mon 27th Jun 2022 Yorkshire 2 - 3 Northumberland County Match Week 2022
Mon 27th Jun 2022 Clitheroe 4 - 1 Colne East Bronze Group 1 2022
Mon 27th Jun 2022 Lowes Park 2 - 3 Harwood East Bronze Group 2 2022
Mon 27th Jun 2022 Whalley 1 - 4 Wilpshire East Bronze Group 2 2022
Mon 27th Jun 2022 Greenmount Grant 5 - 0 Pleasington East Bronze Group 3 2022
Mon 27th Jun 2022 Walmersley 4 - 1 Bury East Bronze Group 4 2022
Mon 27th Jun 2022 Burnley 5 - 0 Darwen East Handicap Group 2 2022
Mon 27th Jun 2022 Clitheroe 4 - 1 Breightmet East Handicap Group 4 2022
Mon 27th Jun 2022 Hurlston Hall 5 - 0 Ashton in Makerfield SW Bronze Group 1 2022
Mon 27th Jun 2022 West Lancashire Shanty 2 - 3 Hesketh SW Bronze Group 2 2022
Mon 27th Jun 2022 Grange Park 3 - 2 Huyton & Prescot SW Bronze Group 3 2022
Mon 27th Jun 2022 West Lancashire Brooklyn 4 - 1 Gathurst SW Bronze Group 3 2022
Mon 27th Jun 2022 Leigh 5 - 0 Dean Wood SW Bronze Group 5 2022
Mon 27th Jun 2022 Ashton in Makerfield Gerrard 4½ - ½ Hillside Links SW Handicap Group 1 2022
Mon 27th Jun 2022 Hindley Hall 5 - 0 Mossock Hall SW Handicap Group 1 2022
Mon 27th Jun 2022 Ormskirk Lathom 4 - 1 Royal Birkdale SW Handicap Group 2 2022
Mon 27th Jun 2022 Ashton in Makerfield 2 2 - 3 Dean Wood SW Handicap Group 4 2022
Mon 27th Jun 2022 Hillside Hawks 3½ - 1½ Southport & Ainsdale Braid SW Handicap Group 5 2022
Mon 27th Jun 2022 Childwall Swallows 2½ - 2½ Formby Ladies Pines SW Handicap Group 6 2022
Mon 27th Jun 2022 Formby Ladies Heather 4½ - ½ Childwall Swifts SW Handicap Group 6 2022
Mon 27th Jun 2022 Shaw Hill 4½ - ½ Lancaster NW Bronze Group 1 2022
Mon 27th Jun 2022 Grange over Sands 3 - 2 Blackpool North Shore NW Bronze Group 2 2022
Mon 27th Jun 2022 Morecambe 5 - 0 Grange over Sands NW Handicap Group 1 2022
Mon 27th Jun 2022 Fairhaven Kestrels 4 - 1 Heysham NW Handicap Group 2 2022
Mon 27th Jun 2022 Longridge 4½ - ½ Knott End NW Handicap Group 2 2022
Mon 27th Jun 2022 Great Lever & Farnworth 4 - 1 Blackley SE Handicap Group 2 2022
Mon 27th Jun 2022 Bolton 5 - 0 North Manchester SE Handicap Group 4 2022
Mon 27th Jun 2022 Rochdale Spinners 3 - 2 Crompton & Royton SE Bronze Group 3 2022
Sun 26th Jun 2022 Childwall 4 - 1 Fairhaven Scratch Group 3 2022
Sun 26th Jun 2022 Nelson 2 - 3 Rochdale Scratch Group 3 2022
Sat 25th Jun 2022 Westhoughton 5 - 0 Ashton in Makerfield Gerrard SW Handicap Group 1 2022
Sat 25th Jun 2022 Lancaster 4 - 1 Bolton Scratch Group 4 2022
Fri 24th Jun 2022 Walmersley 3½ - 1½ Accrington & District East Bronze Group 4 2022
Fri 24th Jun 2022 Breightmet 3½ - 1½ Pleasington East Handicap Group 4 2022
Fri 24th Jun 2022 Dunscar 3½ - 1½ Clitheroe East Handicap Group 4 2022
Fri 24th Jun 2022 Formby Ladies 5 - 0 Allerton Manor SW Bronze Group 4 2022
Fri 24th Jun 2022 Royal Birkdale 4 - 1 Hindley Hall SW Bronze Group 4 2022
Fri 24th Jun 2022 Gathurst 2 - 3 Dean Wood SW Handicap Group 4 2022
Fri 24th Jun 2022 Widnes 1 - 4 Woolton Squirrels SW Handicap Group 5 2022
Fri 24th Jun 2022 Knott End 2½ - 2½ Longridge NW Bronze Group 3 2022
Fri 24th Jun 2022 Lancaster Herons 2½ - 2½ St Annes Old Links NW Handicap Group 3 2022
Fri 24th Jun 2022 Lytham Green Drive 4 - 1 Lancaster Hares NW Handicap Group 3 2022
Fri 24th Jun 2022 Leyland 4½ - ½ Penwortham Castle NW Handicap Group 4 2022
Fri 24th Jun 2022 Crompton & Royton 4 - 1 Ashton under Lyne SE Handicap Group 1 2022
Fri 24th Jun 2022 Worsley 3½ - 1½ Blackley SE Handicap Group 2 2022
Fri 24th Jun 2022 Manchester 1½ - 3½ Oldham SE Handicap Group 3 2022
Fri 24th Jun 2022 North Manchester 4½ - ½ Ellesmere Fairways SE Handicap Group 4 2022
Thu 23rd Jun 2022 Wilpshire 3 - 2 Harwood East Bronze Group 2 2022
Thu 23rd Jun 2022 Bury ½ - 4½ Walmersley East Bronze Group 4 2022
Thu 23rd Jun 2022 Walmersley 3 - 2 Stonyhurst Park East Handicap Group 1 2022
Thu 23rd Jun 2022 Stand 3 - 2 Blackburn East Handicap Group 2 2022
Thu 23rd Jun 2022 Ashton in Makerfield 3½ - 1½ Childwall SW Bronze Group 1 2022
Thu 23rd Jun 2022 Lee Park 3½ - 1½ Dean Wood SW Bronze Group 5 2022
Thu 23rd Jun 2022 Hurlston Hall 3 - 2 Huyton & Prescot SW Handicap Group 3 2022
Thu 23rd Jun 2022 Wigan 4 - 1 Grange Park SW Handicap Group 3 2022
Thu 23rd Jun 2022 Houghwood 3 - 2 Hillside Hawks SW Handicap Group 5 2022
Thu 23rd Jun 2022 Longridge 5 - 0 Royal Lytham & St Annes NW Handicap Group 2 2022
Wed 22nd Jun 2022 Pleasington 1½ - 3½ Greenmount Grant East Bronze Group 3 2022
Wed 22nd Jun 2022 Bury 4 - 1 Wilpshire East Handicap Group 3 2022
Wed 22nd Jun 2022 Formby Ladies Heather 5 - 0 Childwall Swallows SW Handicap Group 6 2022
Wed 22nd Jun 2022 Ashton & Lea 1 - 4 Penwortham Priory NW Handicap Group 4 2022
Tue 21st Jun 2022 Leigh 5 - 0 Southport & Ainsdale Ryder SW Handicap Group 2 2022
Tue 21st Jun 2022 Allerton Manor 1½ - 3½ Hurlston Hall SW Handicap Group 3 2022
Tue 21st Jun 2022 Silverdale 2 - 3 Shaw Hill NW Bronze Group 1 2022
Mon 20th Jun 2022 Greenmount Peel 3½ - 1½ Nelson East Bronze Group 1 2022
Mon 20th Jun 2022 Whalley 4½ - ½ Lowes Park East Bronze Group 2 2022
Mon 20th Jun 2022 Turton 2½ - 2½ Bury East Bronze Group 4 2022
Mon 20th Jun 2022 Burnley 4½ - ½ Blackburn East Handicap Group 2 2022
Mon 20th Jun 2022 Rossendale 3½ - 1½ Bury East Handicap Group 3 2022
Mon 20th Jun 2022 Grange Park 4 - 1 Ormskirk SW Bronze Group 3 2022
Mon 20th Jun 2022 Hindley Hall 3 - 2 Royal Birkdale SW Bronze Group 4 2022
Mon 20th Jun 2022 Hillside Links 4 - 1 Ashton in Makerfield Gerrard SW Handicap Group 1 2022
Mon 20th Jun 2022 Dean Wood 4½ - ½ Ormskirk Derby SW Handicap Group 4 2022
Mon 20th Jun 2022 Gathurst 5 - 0 Hesketh SW Handicap Group 4 2022
Mon 20th Jun 2022 Childwall Swifts 3 - 2 Formby Ladies Heather SW Handicap Group 6 2022
Mon 20th Jun 2022 Woolton Foxes 3½ - 1½ Formby Ladies Pines SW Handicap Group 6 2022
Mon 20th Jun 2022 Lancaster 2 - 3 Silverdale NW Bronze Group 1 2022
Mon 20th Jun 2022 Blackpool North Shore 4½ - ½ St Annes Old Links NW Bronze Group 2 2022
Mon 20th Jun 2022 Grange over Sands 4 - 1 Preston NW Handicap Group 1 2022
Mon 20th Jun 2022 Morecambe 3 - 2 Shaw Hill NW Handicap Group 1 2022
Mon 20th Jun 2022 Ellesmere Pavilions 4½ - ½ Bolton Old Links SE Bronze Group 1 2022
Mon 20th Jun 2022 Oldham 1 - 4 Rochdale Weavers SE Bronze Group 2 2022
Mon 20th Jun 2022 Brookdale 2½ - 2½ Rochdale Spinners SE Bronze Group 3 2022
Mon 20th Jun 2022 Ellesmere Rushes 4½ - ½ Crompton & Royton SE Bronze Group 3 2022
Sun 19th Jun 2022 Davyhulme Park 2½ - 2½ Marriott Worsley Park SE Handicap Group 2 2022
Fri 17th Jun 2022 Stonyhurst Park 3 - 2 Harwood East Bronze Group 2 2022
Fri 17th Jun 2022 Pleasington 4 - 1 Darwen East Bronze Group 3 2022
Fri 17th Jun 2022 West Lancashire Shanty 2 - 3 Wigan SW Bronze Group 2 2022
Fri 17th Jun 2022 Gathurst 2½ - 2½ Grange Park SW Bronze Group 3 2022
Fri 17th Jun 2022 Woolton 1 - 4 Dean Wood SW Bronze Group 5 2022
Fri 17th Jun 2022 Mossock Hall 4 - 1 Hillside Links SW Handicap Group 1 2022
Fri 17th Jun 2022 Westhoughton 5 - 0 West Lancashire SW Handicap Group 1 2022
Fri 17th Jun 2022 Royal Birkdale 2½ - 2½ Southport & Ainsdale Ryder SW Handicap Group 2 2022
Fri 17th Jun 2022 Grange Park 5 - 0 Allerton Manor SW Handicap Group 3 2022
Fri 17th Jun 2022 Ashton in Makerfield 2 5 - 0 Ormskirk Derby SW Handicap Group 4 2022
Fri 17th Jun 2022 Woolton Squirrels 3 - 2 Widnes SW Handicap Group 5 2022
Fri 17th Jun 2022 Blackpool North Shore 4 - 1 St Annes Old Links NW Handicap Group 3 2022
Fri 17th Jun 2022 Lancaster Hares 3 - 2 Lytham Green Drive NW Handicap Group 3 2022
Fri 17th Jun 2022 Penwortham Priory 2½ - 2½ Leyland NW Handicap Group 4 2022
Fri 17th Jun 2022 Whitefield 4 - 1 Rochdale SE Handicap Group 4 2022
Fri 17th Jun 2022 Crompton & Royton 2½ - 2½ Worsley SE Bronze Group 3 2022
Thu 16th Jun 2022 Bury 3½ - 1½ Turton East Bronze Group 4 2022
Thu 16th Jun 2022 Turton 1½ - 3½ Blackburn East Bronze Group 4 2022
Thu 16th Jun 2022 Harwood ½ - 4½ Stonyhurst Park East Handicap Group 1 2022
Thu 16th Jun 2022 Darwen 5 - 0 Stand East Handicap Group 2 2022
Thu 16th Jun 2022 Childwall 4 - 1 Hurlston Hall SW Bronze Group 1 2022
Thu 16th Jun 2022 Lee Park 4 - 1 Woolton SW Bronze Group 5 2022
Thu 16th Jun 2022 Bolton Old Links 1½ - 3½ Brookdale SE Handicap Group 3 2022
Wed 15th Jun 2022 Greenmount Peel 4½ - ½ Clitheroe East Bronze Group 1 2022
Wed 15th Jun 2022 Blackburn 5 - 0 Towneley East Handicap Group 2 2022
Wed 15th Jun 2022 Saddleworth 4 - 1 Bolton Old Links SE Bronze Group 1 2022
Tue 14th Jun 2022 Hindley Hall 3 - 2 Formby Ladies SW Bronze Group 4 2022
Mon 13th Jun 2022 Harwood 3 - 2 Lowes Park East Bronze Group 2 2022
Mon 13th Jun 2022 Wilpshire 3 - 2 Whalley East Bronze Group 2 2022
Mon 13th Jun 2022 Greenmount Grant 3 - 2 Mytton Fold East Bronze Group 3 2022
Mon 13th Jun 2022 Accrington & District 3 - 2 Blackburn East Bronze Group 4 2022
Mon 13th Jun 2022 Clitheroe 2½ - 2½ Dunscar East Handicap Group 4 2022
Mon 13th Jun 2022 Pleasington 3 - 2 Accrington & District East Handicap Group 4 2022
Mon 13th Jun 2022 Huyton & Prescot 2½ - 2½ West Lancashire Brooklyn SW Bronze Group 3 2022
Mon 13th Jun 2022 Ormskirk 4½ - ½ Gathurst SW Bronze Group 3 2022
Mon 13th Jun 2022 Southport & Ainsdale 2 - 3 Leigh SW Bronze Group 5 2022
Mon 13th Jun 2022 West Lancashire 3 - 2 Ashton in Makerfield Gerrard SW Handicap Group 1 2022
Mon 13th Jun 2022 Ormskirk Lathom 3½ - 1½ Haydock Park SW Handicap Group 2 2022
Mon 13th Jun 2022 Hesketh 3 - 2 Ashton in Makerfield 2 SW Handicap Group 4 2022
Mon 13th Jun 2022 Southport & Ainsdale Braid 2½ - 2½ Woolton Squirrels SW Handicap Group 5 2022
Mon 13th Jun 2022 Childwall Swifts 5 - 0 Woolton Foxes SW Handicap Group 6 2022
Mon 13th Jun 2022 Knott End 4 - 1 Preston NW Bronze Group 3 2022
Mon 13th Jun 2022 Longridge 3½ - 1½ Ashton & Lea NW Bronze Group 3 2022
Mon 13th Jun 2022 Grange over Sands 2½ - 2½ Fairhaven Pheasants NW Handicap Group 1 2022
Mon 13th Jun 2022 Shaw Hill 3 - 2 Preston NW Handicap Group 1 2022
Mon 13th Jun 2022 Fairhaven Kestrels 3 - 2 Longridge NW Handicap Group 2 2022
Mon 13th Jun 2022 Bolton 3½ - 1½ Ellesmere Fairways SE Handicap Group 4 2022
Mon 13th Jun 2022 Blackley 4 - 1 Ellesmere Pavilions SE Bronze Group 1 2022
Mon 13th Jun 2022 Rochdale Weavers 3 - 2 Oldham SE Bronze Group 2 2022
Mon 13th Jun 2022 Brookdale 1 - 4 Crompton & Royton SE Bronze Group 3 2022
Mon 13th Jun 2022 Manchester 5 - 0 West Lancashire Scratch Group 2 2022
Sun 12th Jun 2022 Hesketh 5 - 0 Accrington & District Scratch Group 1 2022
Sun 12th Jun 2022 Hillside 4 - 1 Clitheroe Scratch Group 2 2022
Sun 12th Jun 2022 Nelson 5 - 0 Fairhaven Scratch Group 3 2022
Sun 12th Jun 2022 Royal Birkdale 5 - 0 Bolton Scratch Group 4 2022
Fri 10th Jun 2022 Greenmount Peel 4½ - ½ Chorley East Bronze Group 1 2022
Fri 10th Jun 2022 Darwen 5 - 0 Rossendale East Bronze Group 3 2022
Fri 10th Jun 2022 Walmersley 3½ - 1½ Turton East Handicap Group 1 2022
Fri 10th Jun 2022 Bury 3 - 2 Rossendale East Handicap Group 3 2022
Fri 10th Jun 2022 Westhoughton 3 - 2 Hindley Hall SW Bronze Group 4 2022
Fri 10th Jun 2022 Dean Wood 2 - 3 Southport & Ainsdale SW Bronze Group 5 2022
Fri 10th Jun 2022 Hindley Hall 4 - 1 West Lancashire SW Handicap Group 1 2022
Fri 10th Jun 2022 Haydock Park 3 - 2 Leigh SW Handicap Group 2 2022
Fri 10th Jun 2022 Gathurst 3 - 2 Ormskirk Derby SW Handicap Group 4 2022
Fri 10th Jun 2022 Widnes 4 - 1 Hillside Hawks SW Handicap Group 5 2022
Fri 10th Jun 2022 Morecambe 3 - 2 St Annes Old Links NW Bronze Group 2 2022
Fri 10th Jun 2022 Great Lever & Farnworth 4½ - ½ Davyhulme Park SE Handicap Group 2 2022
Fri 10th Jun 2022 Manchester 3½ - 1½ Bolton Old Links SE Handicap Group 3 2022
Thu 9th Jun 2022 Lowes Park 3½ - 1½ Stonyhurst Park East Bronze Group 2 2022
Thu 9th Jun 2022 Hillside 3 - 2 Childwall SW Bronze Group 1 2022
Thu 9th Jun 2022 Houghwood 5 - 0 West Lancashire Shanty SW Bronze Group 2 2022
Thu 9th Jun 2022 Wigan 2 - 3 Huyton & Prescot SW Handicap Group 3 2022
Thu 9th Jun 2022 Woolton Foxes 1 - 4 Childwall Swifts SW Handicap Group 6 2022
Thu 9th Jun 2022 Brookdale 2 - 3 Match Report Available Worsley SE Bronze Group 3 2022
Wed 8th Jun 2022 Mytton Fold 5 - 0 Pleasington East Bronze Group 3 2022
Wed 8th Jun 2022 Woolton 4½ - ½ Lee Park SW Bronze Group 5 2022
Wed 8th Jun 2022 Knott End 1½ - 3½ Ashton & Lea NW Bronze Group 3 2022
Wed 8th Jun 2022 Heysham 1½ - 3½ Royal Lytham & St Annes NW Handicap Group 2 2022
Wed 8th Jun 2022 Saddleworth 2½ - 2½ Blackley SE Bronze Group 1 2022
Tue 7th Jun 2022 Houghwood 2½ - 2½ Southport & Ainsdale Braid SW Handicap Group 5 2022
Mon 6th Jun 2022 Colne 2½ - 2½ Nelson East Bronze Group 1 2022
Mon 6th Jun 2022 Accrington & District 3 - 2 Turton East Bronze Group 4 2022
Mon 6th Jun 2022 Stand 2½ - 2½ Burnley East Handicap Group 2 2022
Mon 6th Jun 2022 Wilpshire 3 - 2 Chorley East Handicap Group 3 2022
Mon 6th Jun 2022 Clitheroe 3 - 2 Accrington & District East Handicap Group 4 2022
Mon 6th Jun 2022 Southport Old Links 3½ - 1½ Hesketh SW Bronze Group 2 2022
Mon 6th Jun 2022 Southport & Ainsdale 5 - 0 Lee Park SW Bronze Group 5 2022
Mon 6th Jun 2022 Ashton in Makerfield Gerrard 2 - 3 Hindley Hall SW Handicap Group 1 2022
Mon 6th Jun 2022 Dean Wood 5 - 0 Ashton in Makerfield 2 SW Handicap Group 4 2022
Mon 6th Jun 2022 Woolton Foxes 2½ - 2½ Childwall Swallows SW Handicap Group 6 2022
Mon 6th Jun 2022 Heysham 2 - 3 Silverdale NW Bronze Group 1 2022
Mon 6th Jun 2022 Grange over Sands 2½ - 2½ Morecambe NW Bronze Group 2 2022
Mon 6th Jun 2022 Longridge 4½ - ½ Leyland NW Bronze Group 3 2022
Mon 6th Jun 2022 Knott End 1½ - 3½ Longridge NW Handicap Group 2 2022
Mon 6th Jun 2022 Lytham Green Drive 5 - 0 Lancaster Herons NW Handicap Group 3 2022
Mon 6th Jun 2022 Penwortham Priory 4 - 1 Ashton & Lea NW Handicap Group 4 2022
Mon 6th Jun 2022 Ashton under Lyne 2½ - 2½ Saddleworth SE Handicap Group 1 2022
Mon 6th Jun 2022 North Manchester 2½ - 2½ Bolton SE Handicap Group 4 2022
Mon 6th Jun 2022 Rochdale 2 - 3 Ellesmere Fairways SE Handicap Group 4 2022
Mon 6th Jun 2022 Ellesmere Rushes 3 - 2 Brookdale SE Bronze Group 3 2022
Sun 5th Jun 2022 Ormskirk 3 - 2 St Annes Old Links Scratch Group 1 2022
Sun 5th Jun 2022 Manchester 4½ - ½ Hillside Scratch Group 2 2022
Sun 5th Jun 2022 Formby Ladies 4 - 1 Childwall Scratch Group 3 2022
Sun 5th Jun 2022 Chorley 1 - 4 Royal Birkdale Scratch Group 4 2022
Fri 3rd Jun 2022 Dunscar 5 - 0 Pleasington East Handicap Group 4 2022
Thu 2nd Jun 2022 Wigan 3½ - 1½ Houghwood SW Bronze Group 2 2022
Wed 1st Jun 2022 Stonyhurst Park 4 - 1 Whalley East Bronze Group 2 2022
Wed 1st Jun 2022 Mytton Fold 4 - 1 Darwen East Bronze Group 3 2022
Wed 1st Jun 2022 Pleasington 3½ - 1½ Rossendale East Bronze Group 3 2022
Wed 1st Jun 2022 Blackburn 3 - 2 Burnley East Handicap Group 2 2022
Wed 1st Jun 2022 Westhoughton 5 - 0 Allerton Manor SW Bronze Group 4 2022
Wed 1st Jun 2022 Grange over Sands 4 - 1 St Annes Old Links NW Bronze Group 2 2022
Wed 1st Jun 2022 Ashton & Lea 4 - 1 Preston NW Bronze Group 3 2022
Wed 1st Jun 2022 Blackley 3½ - 1½ Worsley SE Handicap Group 2 2022
Wed 1st Jun 2022 Pleasington 5 - 0 Clitheroe Scratch Group 2 2022
Tue 31st May 2022 Davyhulme Park 2½ - 2½ Great Lever & Farnworth SE Handicap Group 2 2022
Mon 30th May 2022 Clitheroe 3 - 2 Chorley East Bronze Group 1 2022
Mon 30th May 2022 Colne 2 - 3 Greenmount Peel East Bronze Group 1 2022
Mon 30th May 2022 Ashton in Makerfield 3 - 2 Hillside SW Bronze Group 1 2022
Mon 30th May 2022 Ashton in Makerfield Gerrard 5 - 0 Mossock Hall SW Handicap Group 1 2022
Mon 30th May 2022 Ormskirk Lathom 1 - 4 Leigh SW Handicap Group 2 2022
Mon 30th May 2022 Huyton & Prescot 3 - 2 Allerton Manor SW Handicap Group 3 2022
Mon 30th May 2022 Hesketh 0 - 5 Dean Wood SW Handicap Group 4 2022
Mon 30th May 2022 Ormskirk Derby 2½ - 2½ Ashton in Makerfield 2 SW Handicap Group 4 2022
Mon 30th May 2022 Childwall Swallows 5 - 0 Formby Ladies Heather SW Handicap Group 6 2022
Mon 30th May 2022 Formby Ladies Pines 4 - 1 Childwall Swifts SW Handicap Group 6 2022
Mon 30th May 2022 Blackpool North Shore 4 - 1 Grange over Sands NW Bronze Group 2 2022
Mon 30th May 2022 Knott End 3 - 2 Leyland NW Bronze Group 3 2022
Mon 30th May 2022 Fairhaven Kestrels 2½ - 2½ Royal Lytham & St Annes NW Handicap Group 2 2022
Mon 30th May 2022 Heysham 1 - 4 Longridge NW Handicap Group 2 2022
Mon 30th May 2022 Penwortham Castle 4 - 1 Penwortham Priory NW Handicap Group 4 2022
Mon 30th May 2022 Oldham 2 - 3 Brookdale SE Handicap Group 3 2022
Mon 30th May 2022 Ellesmere Fairways 4 - 1 North Manchester SE Handicap Group 4 2022
Mon 30th May 2022 Blackley 3½ - 1½ Bolton Old Links SE Bronze Group 1 2022
Mon 30th May 2022 Manchester 1 - 4 Rochdale Weavers SE Bronze Group 2 2022
Mon 30th May 2022 Worsley 5 - 0 Rochdale Spinners SE Bronze Group 3 2022
Sun 29th May 2022 Widnes 4 - 1 Southport & Ainsdale Braid SW Handicap Group 5 2022
Sun 29th May 2022 Accrington & District 5 - 0 Hesketh Scratch Group 1 2022
Sun 29th May 2022 Ormskirk 4 - 1 Bolton Old Links Scratch Group 1 2022
Sun 29th May 2022 Nelson 4 - 1 Childwall Scratch Group 3 2022
Sun 29th May 2022 Bolton 3½ - 1½ Chorley Scratch Group 4 2022
Fri 27th May 2022 Nelson 1½ - 3½ Greenmount Peel East Bronze Group 1 2022
Fri 27th May 2022 Chorley 2 - 3 Rossendale East Handicap Group 3 2022
Fri 27th May 2022 Dunscar 2½ - 2½ Breightmet East Handicap Group 4 2022
Fri 27th May 2022 Wigan 5 - 0 West Lancashire Shanty SW Bronze Group 2 2022
Fri 27th May 2022 Formby Ladies 4 - 1 Royal Birkdale SW Bronze Group 4 2022
Fri 27th May 2022 Dean Wood 5 - 0 Woolton SW Bronze Group 5 2022
Fri 27th May 2022 Lee Park 4 - 1 Southport & Ainsdale SW Bronze Group 5 2022
Fri 27th May 2022 Mossock Hall 2 - 3 Hindley Hall SW Handicap Group 1 2022
Fri 27th May 2022 Morecambe 4 - 1 Blackpool North Shore NW Bronze Group 2 2022
Fri 27th May 2022 Leyland 3 - 2 Longridge NW Bronze Group 3 2022
Fri 27th May 2022 Preston 3½ - 1½ Morecambe NW Handicap Group 1 2022
Fri 27th May 2022 Blackpool North Shore 4 - 1 Lytham Green Drive NW Handicap Group 3 2022
Fri 27th May 2022 Saddleworth 2 - 3 Ashton under Lyne SE Handicap Group 1 2022
Fri 27th May 2022 Blackley 4 - 1 Davyhulme Park SE Handicap Group 2 2022
Fri 27th May 2022 Marriott Worsley Park 2 - 3 Great Lever & Farnworth SE Handicap Group 2 2022
Fri 27th May 2022 Bolton 2½ - 2½ Rochdale SE Handicap Group 4 2022
Fri 27th May 2022 Bolton Old Links 2 - 3 Blackley SE Bronze Group 1 2022
Fri 27th May 2022 Manchester 2 - 3 Bolton SE Bronze Group 2 2022
Fri 27th May 2022 Rochdale 3 - 2 Formby Ladies Scratch Group 3 2022
Thu 26th May 2022 Stonyhurst Park 2½ - 2½ Lowes Park East Bronze Group 2 2022
Thu 26th May 2022 Bury 3 - 2 Blackburn East Bronze Group 4 2022
Thu 26th May 2022 Blackburn 4 - 1 Darwen East Handicap Group 2 2022
Thu 26th May 2022 Huyton & Prescot 2 - 3 Grange Park SW Handicap Group 3 2022
Thu 26th May 2022 Wigan 0 - 5 Hurlston Hall SW Handicap Group 3 2022
Thu 26th May 2022 Childwall Swallows 4 - 1 Childwall Swifts SW Handicap Group 6 2022
Thu 26th May 2022 Worsley 2½ - 2½ Great Lever & Farnworth SE Handicap Group 2 2022
Thu 26th May 2022 Brookdale 5 - 0 Manchester SE Handicap Group 3 2022
Wed 25th May 2022 Chorley 1½ - 3½ Clitheroe East Bronze Group 1 2022
Wed 25th May 2022 Darwen 4½ - ½ Greenmount Grant East Bronze Group 3 2022
Wed 25th May 2022 Mytton Fold 4 - 1 Rossendale East Bronze Group 3 2022
Wed 25th May 2022 Allerton Manor 2 - 3 Westhoughton SW Bronze Group 4 2022
Wed 25th May 2022 West Lancashire 5 - 0 Mossock Hall SW Handicap Group 1 2022
Wed 25th May 2022 Heysham 4 - 1 Fairhaven Kestrels NW Handicap Group 2 2022
Wed 25th May 2022 Saddleworth 3½ - 1½ Ellesmere Pavilions SE Bronze Group 1 2022
Mon 23rd May 2022 Colne 5 - 0 Chorley East Bronze Group 1 2022
Mon 23rd May 2022 Whalley 2½ - 2½ Harwood East Bronze Group 2 2022
Mon 23rd May 2022 Turton 2 - 3 Accrington & District East Bronze Group 4 2022
Mon 23rd May 2022 Chorley 2 - 3 Wilpshire East Handicap Group 3 2022
Mon 23rd May 2022 Ashton in Makerfield 3 - 2 Hurlston Hall SW Bronze Group 1 2022
Mon 23rd May 2022 Huyton & Prescot 4½ - ½ Gathurst SW Bronze Group 3 2022
Mon 23rd May 2022 Ormskirk 3 - 2 West Lancashire Brooklyn SW Bronze Group 3 2022
Mon 23rd May 2022 Royal Birkdale ½ - 4½ Westhoughton SW Bronze Group 4 2022
Mon 23rd May 2022 Dean Wood 5 - 0 Lee Park SW Bronze Group 5 2022
Mon 23rd May 2022 Ashton in Makerfield Gerrard 4½ - ½ West Lancashire SW Handicap Group 1 2022
Mon 23rd May 2022 Haydock Park 5 - 0 Royal Birkdale SW Handicap Group 2 2022
Mon 23rd May 2022 Southport & Ainsdale Ryder 3 - 2 Ormskirk Lathom SW Handicap Group 2 2022
Mon 23rd May 2022 Southport & Ainsdale Braid 1½ - 3½ Hillside Hawks SW Handicap Group 5 2022
Mon 23rd May 2022 Formby Ladies Pines 2 - 3 Childwall Swallows SW Handicap Group 6 2022
Mon 23rd May 2022 Lancaster 1 - 4 Heysham NW Bronze Group 1 2022
Mon 23rd May 2022 Morecambe 4 - 1 Grange over Sands NW Bronze Group 2 2022
Mon 23rd May 2022 Longridge 5 - 0 Preston NW Bronze Group 3 2022
Mon 23rd May 2022 Fairhaven Pheasants 3 - 2 Preston NW Handicap Group 1 2022
Mon 23rd May 2022 Knott End 3½ - 1½ Royal Lytham & St Annes NW Handicap Group 2 2022
Mon 23rd May 2022 St Annes Old Links 2 - 3 Lancaster Herons NW Handicap Group 3 2022
Mon 23rd May 2022 Crompton & Royton 4 - 1 Saddleworth SE Handicap Group 1 2022
Mon 23rd May 2022 Ellesmere Spires 3 - 2 Ashton under Lyne SE Handicap Group 1 2022
Mon 23rd May 2022 Oldham 3 - 2 Bolton Old Links SE Handicap Group 3 2022
Mon 23rd May 2022 Ellesmere Fairways 5 - 0 Whitefield SE Handicap Group 4 2022
Mon 23rd May 2022 North Manchester 3 - 2 Rochdale SE Handicap Group 4 2022
Mon 23rd May 2022 Rochdale Weavers 2 - 3 Bolton SE Bronze Group 2 2022
Mon 23rd May 2022 Rochdale Spinners 3½ - 1½ Brookdale SE Bronze Group 3 2022
Mon 23rd May 2022 Worsley 3½ - 1½ Crompton & Royton SE Bronze Group 3 2022
Sun 22nd May 2022 Marriott Worsley Park 3 - 2 Worsley SE Handicap Group 2 2022
Sun 22nd May 2022 Bolton Old Links 4 - 1 Hesketh Scratch Group 1 2022
Sun 22nd May 2022 Clitheroe 1 - 4 Pleasington Scratch Group 2 2022
Sun 22nd May 2022 Hillside 2 - 3 West Lancashire Scratch Group 2 2022
Sun 22nd May 2022 Rochdale 5 - 0 Nelson Scratch Group 3 2022
Sat 21st May 2022 Accrington & District 2½ - 2½ Ormskirk Scratch Group 1 2022
Fri 20th May 2022 Lowes Park 2½ - 2½ Wilpshire East Bronze Group 2 2022
Fri 20th May 2022 Turton 5 - 0 Stonyhurst Park East Handicap Group 1 2022
Fri 20th May 2022 Walmersley 2½ - 2½ Harwood East Handicap Group 1 2022
Fri 20th May 2022 Stand 3 - 2 Darwen East Handicap Group 2 2022
Fri 20th May 2022 Bury 2½ - 2½ Chorley East Handicap Group 3 2022
Fri 20th May 2022 Dunscar 3 - 2 Accrington & District East Handicap Group 4 2022
Fri 20th May 2022 Hillside 4½ - ½ Hurlston Hall SW Bronze Group 1 2022
Fri 20th May 2022 Grange Park 5 - 0 Gathurst SW Bronze Group 3 2022
Fri 20th May 2022 Lee Park 4 - 1 Leigh SW Bronze Group 5 2022
Fri 20th May 2022 Hindley Hall 4 - 1 Ashton in Makerfield Gerrard SW Handicap Group 1 2022
Fri 20th May 2022 Westhoughton 3½ - 1½ Hillside Links SW Handicap Group 1 2022
Fri 20th May 2022 Leigh 2 - 3 Haydock Park SW Handicap Group 2 2022
Fri 20th May 2022 Allerton Manor 5 - 0 Wigan SW Handicap Group 3 2022
Fri 20th May 2022 Hillside Hawks 3½ - 1½ Woolton Squirrels SW Handicap Group 5 2022
Fri 20th May 2022 Morecambe 3 - 2 Fairhaven Pheasants NW Handicap Group 1 2022
Fri 20th May 2022 Longridge 2½ - 2½ Fairhaven Kestrels NW Handicap Group 2 2022
Fri 20th May 2022 Lancaster Hares 2½ - 2½ Blackpool North Shore NW Handicap Group 3 2022
Fri 20th May 2022 Rochdale 3 - 2 Bolton SE Handicap Group 4 2022
Fri 20th May 2022 Bolton Old Links 2 - 3 Ellesmere Pavilions SE Bronze Group 1 2022
Fri 20th May 2022 Bolton 4 - 1 Oldham SE Bronze Group 2 2022
Thu 19th May 2022 Blackburn 4 - 1 Bury East Bronze Group 4 2022
Thu 19th May 2022 Accrington & District 3 - 2 Pleasington East Handicap Group 4 2022
Thu 19th May 2022 Wigan 3 - 2 Hesketh SW Bronze Group 2 2022
Thu 19th May 2022 Grange Park 3½ - 1½ Huyton & Prescot SW Handicap Group 3 2022
Thu 19th May 2022 Dean Wood 5 - 0 Hesketh SW Handicap Group 4 2022
Thu 19th May 2022 Great Lever & Farnworth 2 - 3 Worsley SE Handicap Group 2 2022
Wed 18th May 2022 Greenmount Peel 2½ - 2½ Colne East Bronze Group 1 2022
Wed 18th May 2022 Whalley 4 - 1 Stonyhurst Park East Bronze Group 2 2022
Wed 18th May 2022 Darwen 4 - 1 Pleasington East Bronze Group 3 2022
Wed 18th May 2022 St Annes Old Links 3 - 2 Blackpool North Shore NW Bronze Group 2 2022
Wed 18th May 2022 Leyland 4 - 1 Ashton & Lea NW Bronze Group 3 2022
Wed 18th May 2022 Ashton & Lea 1 - 4 Leyland NW Handicap Group 4 2022
Tue 17th May 2022 Hindley Hall 3 - 2 Allerton Manor SW Bronze Group 4 2022
Tue 17th May 2022 Formby Ladies Heather 1½ - 3½ Formby Ladies Pines SW Handicap Group 6 2022
Tue 17th May 2022 Longridge 4 - 1 Knott End NW Bronze Group 3 2022
Tue 17th May 2022 Fairhaven Pheasants 2 - 3 Shaw Hill NW Handicap Group 1 2022
Mon 16th May 2022 Clitheroe 3 - 2 Nelson East Bronze Group 1 2022
Mon 16th May 2022 Pleasington ½ - 4½ Mytton Fold East Bronze Group 3 2022
Mon 16th May 2022 Rossendale 2½ - 2½ Greenmount Grant East Bronze Group 3 2022
Mon 16th May 2022 Wilpshire 4½ - ½ Rossendale East Handicap Group 3 2022
Mon 16th May 2022 Clitheroe 4 - 1 Pleasington East Handicap Group 4 2022
Mon 16th May 2022 West Lancashire Brooklyn 2 - 3 Huyton & Prescot SW Bronze Group 3 2022
Mon 16th May 2022 Leigh 4 - 1 Ormskirk Lathom SW Handicap Group 2 2022
Mon 16th May 2022 Gathurst 4 - 1 Ashton in Makerfield 2 SW Handicap Group 4 2022
Mon 16th May 2022 Childwall Swallows 4 - 1 Woolton Foxes SW Handicap Group 6 2022
Mon 16th May 2022 Knott End 2 - 3 Heysham NW Handicap Group 2 2022
Mon 16th May 2022 Ashton under Lyne 3 - 2 Crompton & Royton SE Handicap Group 1 2022
Mon 16th May 2022 Ellesmere Spires 4½ - ½ Saddleworth SE Handicap Group 1 2022
Mon 16th May 2022 Oldham 5 - 0 Manchester SE Handicap Group 3 2022
Mon 16th May 2022 Brookdale 4 - 1 Ellesmere Rushes SE Bronze Group 3 2022
Mon 16th May 2022 Rochdale Spinners 2 - 3 Worsley SE Bronze Group 3 2022
Sun 15th May 2022 Southport & Ainsdale Ryder 1½ - 3½ Haydock Park SW Handicap Group 2 2022
Sun 15th May 2022 Wigan 3 - 2 Allerton Manor SW Handicap Group 3 2022
Sun 15th May 2022 St Annes Old Links 5 - 0 Accrington & District Scratch Group 1 2022
Sun 15th May 2022 Clitheroe 3½ - 1½ Manchester Scratch Group 2 2022
Sun 15th May 2022 Formby Ladies 4 - 1 Nelson Scratch Group 3 2022
Sun 15th May 2022 Royal Birkdale 5 - 0 Chorley Scratch Group 4 2022
Sat 14th May 2022 Accrington & District 4 - 1 Bolton Old Links Scratch Group 1 2022
Sat 14th May 2022 Lancaster 4 - 1 Royal Birkdale Scratch Group 4 2022
Fri 13th May 2022 Wilpshire 4½ - ½ Stonyhurst Park East Bronze Group 2 2022
Fri 13th May 2022 Greenmount Grant 4 - 1 Rossendale East Bronze Group 3 2022
Fri 13th May 2022 West Lancashire Shanty 2½ - 2½ Southport Old Links SW Bronze Group 2 2022
Fri 13th May 2022 Gathurst 1 - 4 West Lancashire Brooklyn SW Bronze Group 3 2022
Fri 13th May 2022 Royal Birkdale 3½ - 1½ Formby Ladies SW Bronze Group 4 2022
Fri 13th May 2022 West Lancashire 2 - 3 Westhoughton SW Handicap Group 1 2022
Fri 13th May 2022 Heysham 5 - 0 Shaw Hill NW Bronze Group 1 2022
Fri 13th May 2022 Preston 1 - 4 Longridge NW Bronze Group 3 2022
Fri 13th May 2022 Preston 3 - 2 Grange over Sands NW Handicap Group 1 2022
Fri 13th May 2022 Lancaster Herons 3 - 2 Lancaster Hares NW Handicap Group 3 2022
Fri 13th May 2022 Leyland 4 - 1 Ashton & Lea NW Handicap Group 4 2022
Fri 13th May 2022 Blackley 4 - 1 Marriott Worsley Park SE Handicap Group 2 2022
Thu 12th May 2022 Blackburn 3 - 2 Stand East Handicap Group 2 2022
Thu 12th May 2022 Darwen 5 - 0 Towneley East Handicap Group 2 2022
Thu 12th May 2022 Accrington & District 2 - 3 Breightmet East Handicap Group 4 2022
Thu 12th May 2022 Hillside 4 - 1 Ashton in Makerfield SW Bronze Group 1 2022
Thu 12th May 2022 Hurlston Hall 4 - 1 Childwall SW Bronze Group 1 2022
Thu 12th May 2022 Wigan 4 - 1 Southport Old Links SW Bronze Group 2 2022
Thu 12th May 2022 Huyton & Prescot 1½ - 3½ Grange Park SW Bronze Group 3 2022
Thu 12th May 2022 Dean Wood 3½ - 1½ Gathurst SW Handicap Group 4 2022
Thu 12th May 2022 Ormskirk Derby 5 - 0 Hesketh SW Handicap Group 4 2022
Wed 11th May 2022 Darwen 3½ - 1½ Mytton Fold East Bronze Group 3 2022
Wed 11th May 2022 Blackburn 2 - 3 Walmersley East Bronze Group 4 2022
Wed 11th May 2022 Allerton Manor 3 - 2 Huyton & Prescot SW Handicap Group 3 2022
Wed 11th May 2022 St Annes Old Links 2 - 3 Grange over Sands NW Bronze Group 2 2022
Wed 11th May 2022 Ashton & Lea 2 - 3 Leyland NW Bronze Group 3 2022
Wed 11th May 2022 Heysham 3 - 2 Knott End NW Handicap Group 2 2022
Wed 11th May 2022 Royal Lytham & St Annes 3 - 2 Longridge NW Handicap Group 2 2022
Wed 11th May 2022 Worsley 2 - 3 Brookdale SE Bronze Group 3 2022
Tue 10th May 2022 Chorley 3½ - 1½ Colne East Bronze Group 1 2022
Tue 10th May 2022 Hindley Hall 2½ - 2½ Westhoughton SW Handicap Group 1 2022
Tue 10th May 2022 Southport & Ainsdale Braid 4 - 1 Houghwood SW Handicap Group 5 2022
Tue 10th May 2022 Fairhaven Pheasants 2 - 3 Grange over Sands NW Handicap Group 1 2022
Mon 9th May 2022 Nelson 2½ - 2½ Clitheroe East Bronze Group 1 2022
Mon 9th May 2022 Lowes Park 3 - 2 Whalley East Bronze Group 2 2022
Mon 9th May 2022 Accrington & District 5 - 0 Bury East Bronze Group 4 2022
Mon 9th May 2022 Harwood 2½ - 2½ Turton East Handicap Group 1 2022
Mon 9th May 2022 Burnley 2½ - 2½ Towneley East Handicap Group 2 2022
Mon 9th May 2022 Rossendale 4½ - ½ Chorley East Handicap Group 3 2022
Mon 9th May 2022 Gathurst 2 - 3 Ormskirk SW Bronze Group 3 2022
Mon 9th May 2022 Hindley Hall 3½ - 1½ Westhoughton SW Bronze Group 4 2022
Mon 9th May 2022 Dean Wood 3½ - 1½ Leigh SW Bronze Group 5 2022
Mon 9th May 2022 Westhoughton 5 - 0 Mossock Hall SW Handicap Group 1 2022
Mon 9th May 2022 Southport & Ainsdale Ryder 1 - 4 Leigh SW Handicap Group 2 2022
Mon 9th May 2022 Morecambe 3½ - 1½ Preston NW Handicap Group 1 2022
Mon 9th May 2022 Longridge 4½ - ½ Heysham NW Handicap Group 2 2022
Mon 9th May 2022 Lytham Green Drive 3½ - 1½ St Annes Old Links NW Handicap Group 3 2022
Mon 9th May 2022 Penwortham Priory 3 - 2 Penwortham Castle NW Handicap Group 4 2022
Mon 9th May 2022 Ellesmere Spires 3 - 2 Crompton & Royton SE Handicap Group 1 2022
Mon 9th May 2022 North Manchester 3 - 2 Whitefield SE Handicap Group 4 2022
Mon 9th May 2022 Blackley 3½ - 1½ Saddleworth SE Bronze Group 1 2022
Mon 9th May 2022 Ellesmere Rushes 1 - 4 Rochdale Spinners SE Bronze Group 3 2022
Mon 9th May 2022 Shaw Hill 4 - 1 Heysham NW Bronze Group 1 2022
Sun 8th May 2022 St Annes Old Links 4 - 1 Ormskirk Scratch Group 1 2022
Sun 8th May 2022 West Lancashire 4 - 1 Hillside Scratch Group 2 2022
Sun 8th May 2022 Fairhaven 2 - 3 Nelson Scratch Group 3 2022
Sun 8th May 2022 Formby Ladies 3 - 2 Rochdale Scratch Group 3 2022
Fri 6th May 2022 Walmersley 3 - 2 Turton East Bronze Group 4 2022
Fri 6th May 2022 Burnley 4½ - ½ Stand East Handicap Group 2 2022
Fri 6th May 2022 Wilpshire 5 - 0 Bury East Handicap Group 3 2022
Fri 6th May 2022 Breightmet 2 - 3 Clitheroe East Handicap Group 4 2022
Fri 6th May 2022 Houghwood 3½ - 1½ Hesketh SW Bronze Group 2 2022
Fri 6th May 2022 Leigh 2 - 3 Lee Park SW Bronze Group 5 2022
Fri 6th May 2022 Southport & Ainsdale 4 - 1 Woolton SW Bronze Group 5 2022
Fri 6th May 2022 Mossock Hall 3 - 2 Ashton in Makerfield Gerrard SW Handicap Group 1 2022
Fri 6th May 2022 Hillside Hawks 4 - 1 Widnes SW Handicap Group 5 2022
Fri 6th May 2022 Silverdale 4½ - ½ Lancaster NW Bronze Group 1 2022
Fri 6th May 2022 Leyland 2½ - 2½ Preston NW Bronze Group 3 2022
Fri 6th May 2022 Worsley 4½ - ½ Ellesmere Rushes SE Bronze Group 3 2022
Thu 5th May 2022 Stonyhurst Park 3½ - 1½ Wilpshire East Bronze Group 2 2022
Thu 5th May 2022 Harwood 3 - 2 Walmersley East Handicap Group 1 2022
Thu 5th May 2022 Childwall 3 - 2 Hillside SW Bronze Group 1 2022
Thu 5th May 2022 Grange Park 2½ - 2½ Hurlston Hall SW Handicap Group 3 2022
Thu 5th May 2022 Great Lever & Farnworth 3 - 2 Marriott Worsley Park SE Handicap Group 2 2022
Thu 5th May 2022 Worsley 3½ - 1½ Davyhulme Park SE Handicap Group 2 2022
Thu 5th May 2022 Brookdale 3½ - 1½ Bolton Old Links SE Handicap Group 3 2022
Thu 5th May 2022 Bolton 4 - 1 Manchester SE Bronze Group 2 2022
Wed 4th May 2022 Rossendale 3½ - 1½ Mytton Fold East Bronze Group 3 2022
Wed 4th May 2022 Walmersley 5 - 0 Blackburn East Bronze Group 4 2022
Wed 4th May 2022 Allerton Manor 4 - 1 Hindley Hall SW Bronze Group 4 2022
Wed 4th May 2022 Blackpool North Shore 1½ - 3½ Lancaster Hares NW Handicap Group 3 2022
Wed 4th May 2022 Whitefield ½ - 4½ Ellesmere Fairways SE Handicap Group 4 2022
Tue 3rd May 2022 Chorley 3½ - 1½ Nelson East Bronze Group 1 2022
Tue 3rd May 2022 Colne 2 - 3 Clitheroe East Bronze Group 1 2022
Mon 2nd May 2022 Pleasington 5 - 0 Breightmet East Handicap Group 4 2022
Mon 2nd May 2022 Chorley 3 - 2 Bolton Scratch Group 4 2022
Sun 1st May 2022 Bolton Old Links 1½ - 3½ St Annes Old Links Scratch Group 1 2022
Sun 1st May 2022 Hesketh 2 - 3 Ormskirk Scratch Group 1 2022
Sun 1st May 2022 Manchester 2 - 3 Clitheroe Scratch Group 2 2022
Sun 1st May 2022 Childwall 4 - 1 Nelson Scratch Group 3 2022
Fri 29th Apr 2022 Towneley 3½ - 1½ Burnley East Handicap Group 2 2022
Fri 29th Apr 2022 Breightmet 5 - 0 Dunscar East Handicap Group 4 2022
Fri 29th Apr 2022 Ormskirk 3 - 2 Grange Park SW Bronze Group 3 2022
Fri 29th Apr 2022 Formby Ladies 4 - 1 Hindley Hall SW Bronze Group 4 2022
Fri 29th Apr 2022 Hillside Links 5 - 0 Westhoughton SW Handicap Group 1 2022
Fri 29th Apr 2022 Leigh 5 - 0 Royal Birkdale SW Handicap Group 2 2022
Fri 29th Apr 2022 Ormskirk Lathom 3 - 2 Southport & Ainsdale Ryder SW Handicap Group 2 2022
Fri 29th Apr 2022 Southport & Ainsdale Braid 1 - 4 Widnes SW Handicap Group 5 2022
Fri 29th Apr 2022 Formby Ladies Pines 5 - 0 Woolton Foxes SW Handicap Group 6 2022
Fri 29th Apr 2022 Blackpool North Shore 4 - 1 Morecambe NW Bronze Group 2 2022
Fri 29th Apr 2022 Lancaster Herons 3 - 2 Lytham Green Drive NW Handicap Group 3 2022
Fri 29th Apr 2022 Blackley 4 - 1 Great Lever & Farnworth SE Handicap Group 2 2022
Fri 29th Apr 2022 Bolton Old Links 3 - 2 Saddleworth SE Bronze Group 1 2022
Fri 29th Apr 2022 Silverdale 4 - 1 Heysham NW Bronze Group 1 2022
Thu 28th Apr 2022 Chorley 0 - 5 Greenmount Peel East Bronze Group 1 2022
Thu 28th Apr 2022 Blackburn 3 - 2 Turton East Bronze Group 4 2022
Thu 28th Apr 2022 Bury 2 - 3 Accrington & District East Bronze Group 4 2022
Thu 28th Apr 2022 Stonyhurst Park 3½ - 1½ Harwood East Handicap Group 1 2022
Thu 28th Apr 2022 Huyton & Prescot 5 - 0 Wigan SW Handicap Group 3 2022
Thu 28th Apr 2022 Bolton Old Links 2 - 3 Manchester SE Handicap Group 3 2022
Thu 28th Apr 2022 Bolton 5 - 0 Whitefield SE Handicap Group 4 2022
Thu 28th Apr 2022 Crompton & Royton 1½ - 3½ Brookdale SE Bronze Group 3 2022
Wed 27th Apr 2022 Rossendale 2½ - 2½ Darwen East Bronze Group 3 2022
Wed 27th Apr 2022 Darwen 3½ - 1½ Blackburn East Handicap Group 2 2022
Wed 27th Apr 2022 St Annes Old Links 2 - 3 Morecambe NW Bronze Group 2 2022
Mon 25th Apr 2022 Clitheroe 3 - 2 Greenmount Peel East Bronze Group 1 2022
Mon 25th Apr 2022 Nelson 3½ - 1½ Colne East Bronze Group 1 2022
Mon 25th Apr 2022 Harwood 3 - 2 Wilpshire East Bronze Group 2 2022
Mon 25th Apr 2022 Mytton Fold 4 - 1 Greenmount Grant East Bronze Group 3 2022
Mon 25th Apr 2022 Turton 1 - 4 Walmersley East Bronze Group 4 2022
Mon 25th Apr 2022 Stand 2 - 3 Towneley East Handicap Group 2 2022
Mon 25th Apr 2022 Chorley 3½ - 1½ Bury East Handicap Group 3 2022
Mon 25th Apr 2022 Rossendale 4 - 1 Wilpshire East Handicap Group 3 2022
Mon 25th Apr 2022 Pleasington 2½ - 2½ Clitheroe East Handicap Group 4 2022
Mon 25th Apr 2022 Hesketh 3 - 2 Houghwood SW Bronze Group 2 2022
Mon 25th Apr 2022 Southport Old Links 3 - 2 Wigan SW Bronze Group 2 2022
Mon 25th Apr 2022 Leigh 3½ - 1½ Southport & Ainsdale SW Bronze Group 5 2022
Mon 25th Apr 2022 Mossock Hall 2½ - 2½ West Lancashire SW Handicap Group 1 2022
Mon 25th Apr 2022 Hurlston Hall 3 - 2 Grange Park SW Handicap Group 3 2022
Mon 25th Apr 2022 Ashton in Makerfield 2 3½ - 1½ Gathurst SW Handicap Group 4 2022
Mon 25th Apr 2022 Preston 2 - 3 Knott End NW Bronze Group 3 2022
Mon 25th Apr 2022 Fairhaven Pheasants 4 - 1 Morecambe NW Handicap Group 1 2022
Mon 25th Apr 2022 Shaw Hill 4 - 1 Grange over Sands NW Handicap Group 1 2022
Mon 25th Apr 2022 Knott End 1 - 4 Fairhaven Kestrels NW Handicap Group 2 2022
Mon 25th Apr 2022 Lancaster Hares 4 - 1 St Annes Old Links NW Handicap Group 3 2022
Mon 25th Apr 2022 Ashton under Lyne 2 - 3 Ellesmere Spires SE Handicap Group 1 2022
Mon 25th Apr 2022 Brookdale 2½ - 2½ Oldham SE Handicap Group 3 2022
Mon 25th Apr 2022 Rochdale 3 - 2 North Manchester SE Handicap Group 4 2022
Mon 25th Apr 2022 Ellesmere Pavilions 3 - 2 Blackley SE Bronze Group 1 2022
Mon 25th Apr 2022 Rochdale Weavers 3 - 2 Manchester SE Bronze Group 2 2022
Sun 24th Apr 2022 Marriott Worsley Park 3½ - 1½ Blackley SE Handicap Group 2 2022
Sun 24th Apr 2022 Hesketh 4 - 1 Bolton Old Links Scratch Group 1 2022
Sun 24th Apr 2022 West Lancashire 2½ - 2½ Manchester Scratch Group 2 2022
Sun 24th Apr 2022 Childwall 1½ - 3½ Formby Ladies Scratch Group 3 2022
Fri 22nd Apr 2022 Nelson 3½ - 1½ Chorley East Bronze Group 1 2022
Fri 22nd Apr 2022 Hesketh 3½ - 1½ Southport Old Links SW Bronze Group 2 2022
Fri 22nd Apr 2022 Huyton & Prescot 2½ - 2½ Ormskirk SW Bronze Group 3 2022
Fri 22nd Apr 2022 Southport & Ainsdale 1 - 4 Dean Wood SW Bronze Group 5 2022
Fri 22nd Apr 2022 Woolton ½ - 4½ Leigh SW Bronze Group 5 2022
Fri 22nd Apr 2022 Hillside Links 4 - 1 Hindley Hall SW Handicap Group 1 2022
Fri 22nd Apr 2022 Royal Birkdale 1 - 4 Haydock Park SW Handicap Group 2 2022
Fri 22nd Apr 2022 Woolton Foxes 2½ - 2½ Formby Ladies Heather SW Handicap Group 6 2022
Fri 22nd Apr 2022 Lancaster Herons 4 - 1 Blackpool North Shore NW Handicap Group 3 2022
Fri 22nd Apr 2022 Oldham 4 - 1 Bolton SE Bronze Group 2 2022
Fri 22nd Apr 2022 Crompton & Royton 4 - 1 Rochdale Spinners SE Bronze Group 3 2022
Thu 21st Apr 2022 Haydock Park 4 - 1 Ormskirk Lathom SW Handicap Group 2 2022
Thu 21st Apr 2022 Ormskirk Derby 2 - 3 Dean Wood SW Handicap Group 4 2022
Thu 21st Apr 2022 Houghwood 4 - 1 Woolton Squirrels SW Handicap Group 5 2022
Thu 21st Apr 2022 Childwall Swifts 4 - 1 Childwall Swallows SW Handicap Group 6 2022
Thu 21st Apr 2022 Davyhulme Park 4 - 1 Worsley SE Handicap Group 2 2022
Wed 20th Apr 2022 West Lancashire Shanty 1½ - 3½ Houghwood SW Bronze Group 2 2022
Wed 20th Apr 2022 Allerton Manor 2½ - 2½ Royal Birkdale SW Bronze Group 4 2022
Wed 20th Apr 2022 Westhoughton 3 - 2 Formby Ladies SW Bronze Group 4 2022
Wed 20th Apr 2022 West Lancashire 4 - 1 Hindley Hall SW Handicap Group 1 2022
Wed 20th Apr 2022 Formby Ladies Pines 2 - 3 Formby Ladies Heather SW Handicap Group 6 2022
Wed 20th Apr 2022 Heysham 5 - 0 Lancaster NW Bronze Group 1 2022
Wed 20th Apr 2022 Royal Lytham & St Annes 3 - 2 Heysham NW Handicap Group 2 2022
Tue 19th Apr 2022 Ashton & Lea 3 - 2 Longridge NW Bronze Group 3 2022
Tue 19th Apr 2022 Fairhaven Kestrels 2 - 3 Knott End NW Handicap Group 2 2022
Sun 17th Apr 2022 Ormskirk 4 - 1 Accrington & District Scratch Group 1 2022
Sun 17th Apr 2022 St Annes Old Links 5 - 0 Bolton Old Links Scratch Group 1 2022
Fri 15th Apr 2022 Manchester 2½ - 2½ Oldham SE Bronze Group 2 2022
Thu 14th Apr 2022 Houghwood 1½ - 3½ Widnes SW Handicap Group 5 2022
Wed 13th Apr 2022 Allerton Manor 2½ - 2½ Formby Ladies SW Bronze Group 4 2022
Wed 13th Apr 2022 Preston 3½ - 1½ Leyland NW Bronze Group 3 2022
Wed 13th Apr 2022 Lancaster Hares 3½ - 1½ Lancaster Herons NW Handicap Group 3 2022
Tue 12th Apr 2022 Hurlston Hall 1½ - 3½ Allerton Manor SW Handicap Group 3 2022
Tue 12th Apr 2022 Ashton & Lea 2½ - 2½ Knott End NW Bronze Group 3 2022
Mon 11th Apr 2022 Towneley 3½ - 1½ Blackburn East Handicap Group 2 2022
Mon 11th Apr 2022 Southport Old Links 3½ - 1½ West Lancashire Shanty SW Bronze Group 2 2022
Mon 11th Apr 2022 West Lancashire Brooklyn 2 - 3 Ormskirk SW Bronze Group 3 2022
Mon 11th Apr 2022 Royal Birkdale 4 - 1 Allerton Manor SW Bronze Group 4 2022
Mon 11th Apr 2022 Leigh 1 - 4 Woolton SW Bronze Group 5 2022
Mon 11th Apr 2022 Hesketh 4 - 1 Gathurst SW Handicap Group 4 2022
Mon 11th Apr 2022 Hillside Hawks 4½ - ½ Houghwood SW Handicap Group 5 2022
Mon 11th Apr 2022 Shaw Hill 4 - 1 Fairhaven Pheasants NW Handicap Group 1 2022
Mon 11th Apr 2022 Whitefield 1 - 4 Bolton SE Handicap Group 4 2022
Mon 11th Apr 2022 Ellesmere Pavilions 2 - 3 Saddleworth SE Bronze Group 1 2022
Mon 11th Apr 2022 Bolton 1½ - 3½ Rochdale Weavers SE Bronze Group 2 2022
Sun 10th Apr 2022 Hesketh 2½ - 2½ St Annes Old Links Scratch Group 1 2022
Sun 10th Apr 2022 Clitheroe 3½ - 1½ Hillside Scratch Group 2 2022
Sun 10th Apr 2022 Childwall 2 - 3 Rochdale Scratch Group 3 2022
Sun 10th Apr 2022 Fairhaven 4 - 1 Formby Ladies Scratch Group 3 2022
Sun 10th Apr 2022 Royal Birkdale 4½ - ½ Lancaster Scratch Group 4 2022
Fri 8th Apr 2022 Formby Ladies 4 - 1 Westhoughton SW Bronze Group 4 2022
Fri 8th Apr 2022 Hillside Links 5 - 0 Mossock Hall SW Handicap Group 1 2022
Fri 8th Apr 2022 Royal Birkdale 3½ - 1½ Ormskirk Lathom SW Handicap Group 2 2022
Fri 8th Apr 2022 Royal Lytham & St Annes 3½ - 1½ Fairhaven Kestrels NW Handicap Group 2 2022
Fri 8th Apr 2022 St Annes Old Links 1 - 4 Blackpool North Shore NW Handicap Group 3 2022
Fri 8th Apr 2022 Crompton & Royton 3½ - 1½ Ellesmere Rushes SE Bronze Group 3 2022
Thu 7th Apr 2022 Hurlston Hall 5 - 0 Hillside SW Bronze Group 1 2022
Mon 4th Apr 2022 Mossock Hall 0 - 5 Westhoughton SW Handicap Group 1 2022
Mon 4th Apr 2022 Woolton Squirrels 3½ - 1½ Southport & Ainsdale Braid SW Handicap Group 5 2022
Mon 4th Apr 2022 Davyhulme Park ½ - 4½ Blackley SE Handicap Group 2 2022
Mon 4th Apr 2022 Shaw Hill 3 - 2 Silverdale NW Bronze Group 1 2022
Sun 3rd Apr 2022 Bolton Old Links 1 - 4 Ormskirk Scratch Group 1 2022
Sun 3rd Apr 2022 Fairhaven 3 - 2 Rochdale Scratch Group 3 2022
Upcoming Fixtures


Created by intelligentgolf version 10.1.2.